ο συνδυασμός της «ΛΑÏΚΗΣ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗΣ» για την ΘΗΒΑ

.   30 Απριλίου 2014   Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ο συνδυασμός της «ΛΑÏΚΗΣ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗΣ» για την ΘΗΒΑ

Ο συνδυασμός του Αντώνη Τουλουμάκου στη Θήβα
Υποψήφιος Δήμαρχος Θήβας

ΤΟΥΛΟΥΜΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΠΥΡΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Εκλογική Περιφέρεια Βαγίων
1. ΑΓΓΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
2. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΛΕΩΝΙΔΑ
3. ΣΙΜΟΥ ΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ

Εκλογική Περιφέρεια Θήβας
1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ – ΔΕΛΗΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
2. ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ (ΜΑΓΔΑ) του ΧΑΡΙΛΑΟΥ
3. ΑΝΔΡΩΝΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
4. ΒΟΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΓΚΙΟΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΠΥΡΟΥ
6. ΓΚΟΥΜΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
7. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
8. ΘΩΜΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
9. ΚΑΡΙΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
10. ΚΑΤΣΑΒΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
11. ΚΟΛΛΙΑΣ (ΜΠΕΛΙΑΣ) ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
12. ΚΟΛΟΒΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
13. ΛΑΖΑΡΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
14. ΛΑΛΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
15. ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
16. ΛΟÏΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
17. ΛΥΜΠΕΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ
18. ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΠΕΛΟΠΙΔΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
19. ΜΗΛΙΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
20. ΜΠΑΡΑΚΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
21. ΜΠΑΡΔΩΣΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
22. ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ
23. ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
24. ΡΕΝΔΟΥΜΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΝΑΓΙΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
25. ΣΑΛΤΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΘΕΟΦΑΝΗ
26. ΣΙΑΜΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
27. ΤΡΑΜΠΑΚΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΗΛΙΑ
28. ΧΑΤΖΗΧΡΟΝΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ
29. ΨΟΥΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

Εκλογική Περιφέρεια Θίσβης
1. ΛΑΖΑΡΟΥ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του ΗΛΙΑ
2. ΝΤΟΜΟΡΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΧΡΙΣΤΟΥ

Τοπική Κοινότητα Καπαρελλίου
1. ΘΑΝΑΣΑΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
2. ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΡΗΓΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
4. ΦΛΩΡΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Τοπική Κοινότητα Λεύκτρων
1. ΒΡΕΤΤΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΖΟΓΓΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΚΑΤΣΙΜΙΧΑΣ ΑΓΓΕΛΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ

Τοπική Κοινότητα Μελισσοχωρίου
1. ΤΣΙΟΥΝΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Τοπική Κοινότητα Μουρικίου – Πλατανακίου
1. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ του ΛΟΥΚΑ

Τοπική Κοινότητα Ξηρονομής
1. ΛΑΖΑΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
2. ΣΚΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
3. ΣΠΥΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΣΥΡΟΥ ΚΑΛΟΜΟΙΡΑ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ

Τοπική Κοινότητα Πλαταιών
1. ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΣΤΕΛΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΣΙΝΝΗ ΤΡΙΓΩΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ

Τοπική Κοινότητα Υπάτου
1. ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Χωστίων
1. ΒΛΑΧΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΚΕΛΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΤΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. ΣΥΡΟΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Πλαταιών
1. ΚΑΤΣΙΜΙΧΑΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
3. ΣΙΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ
4. ΣΙΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ
5. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
6. ΣΤΟΙΧΕΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ

Δημοτική Κοινότητα Βαγίων
1. ΛΥΜΠΕΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
2. ΜΕΞΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΛΕΟΜΕΝΗ

Δημοτική Κοινότητα Θήβας
1. ΒΡΑΧΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
2. ΖΕΓΓΕΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4. ΛΙΑΚΟΣ ΡΕΫΧΑΝ – ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΙΟΥΣΟΥΦ
5. ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
6. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΦΩΤΙΟΥ
7. ΜΠΑΚΟΛΑ ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
8. ΠΑΥΛΙΩΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
9. ΤΣΑΜΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
10. ΨΟΥΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ

Τοπική Κοινότητα Δομβραίνας
1. ΓΚΙΖΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΝΔΡΕΑ
2. ΚΑΒΑΛΛΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ

Τοπική Κοινότητα Ελαιώνα
1. ΠΟΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Ελλοπίας
1. ΚΟΛΙΓΙΑΝΝΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΚΟΥΤΣΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΓΓΕΛΗ
3. ΠΑΝΟΥΡΓΙΑ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΤΑΞΙΑΡΧΗ

Τοπική Κοινότητα Θίσβης
1. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ