"ΛΑΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ" ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΣΤΕΡΕΑΣ-ΕΥΒΟΙΑΣ
MENU
  • ΝΕΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
    • ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ
    • ΒΟΙΩΤΙΑ
      • Δ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
      • Δ. ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ
      • Δ. ΑΡΑΧΩΒΑΣ-ΔΙΣΤΟΜΟΥ
      • Δ. ΑΛΙΑΡΤΟΥ-ΘΕΣΠΙΩΝ
      • Δ. ΘΗΒΑΣ
      • Δ. ΤΑΝΑΓΡΑΣ
    • ΕΥΒΟΙΑ
      • Δ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
      • Δ. ΔΙΡΦΥΩΝ-ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ
      • Δ. ΕΡΕΤΡΙΑΣ
      • Δ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ-ΑΙΔΗΨΟΥ
      • Δ. ΚΑΡΥΣΤΟΥ
      • Δ. ΚΥΜΗΣ-ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
      • Δ. ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ-ΛΙΜΝΗΣ
      • Δ. ΣΚΥΡΟΥ
    • ΕΥΡΥΤΑΝΙΑ
      • Δ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ
      • Δ. ΑΓΡΑΦΩΝ
    • ΦΘΙΩΤΙΔΑ
      • Δ. ΛΑΜΙΑΣ
      • Δ. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΕΛΑΤΕΙΑΣ
      • Δ. ΔΟΜΟΚΟΥ
      • Δ. ΛΟΚΡΩΝ
      • Δ. ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ
      • Δ. ΜΩΛΟΥ-ΑΓ.ΚΩΝ/ΝΟΥ
      • Δ. ΣΤΥΛΙΔΑΣ
    • ΦΩΚΙΔΑ
      • Δ. ΔΕΛΦΩΝ
      • Δ. ΔΩΡΙΔΑΣ
  • ΘΕΜΑΤΟΛΟΓΙΟ
    • ΓΕΝΙΚΑ
    • ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ
    • ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΙ
    • ΓΥΝΑΙΚΕΣ
    • ΝΕΟΛΑΙΑ
    • ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ
    • ΠΟΛΙΤΙΚΗ
    • ΥΓΕΙΑ
    • ΑΓΡΟΤΙΚΑ
    • ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ
    • ΕΠΙΣΤΗΜΗ
    • ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ
    • ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ
    • ΕΥΡΩΠΑΪΚΗ ΕΝΩΣΗ
    • ΚΟΣΜΟΣ
    • ΑΝΑΔΡΟΜΕΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΦΑΤΗ ΙΣΤΟΡΙΑ
  • ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ-ΕΠΕΡΩΤΗΣΕΙΣ
    • ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
    • ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΒΟΥΛΗ
    • ΕΥΡΩΒΟΥΛΗ
  • ΑΡΘΡΑ
  • ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΚΛΟΓΩΝ
Skip to content
  • ΝΕΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
    • ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ
    • ΒΟΙΩΤΙΑ
      • Δ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
      • Δ. ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ
      • Δ. ΑΡΑΧΩΒΑΣ-ΔΙΣΤΟΜΟΥ
      • Δ. ΑΛΙΑΡΤΟΥ-ΘΕΣΠΙΩΝ
      • Δ. ΘΗΒΑΣ
      • Δ. ΤΑΝΑΓΡΑΣ
    • ΕΥΒΟΙΑ
      • Δ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
      • Δ. ΔΙΡΦΥΩΝ-ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ
      • Δ. ΕΡΕΤΡΙΑΣ
      • Δ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ-ΑΙΔΗΨΟΥ
      • Δ. ΚΑΡΥΣΤΟΥ
      • Δ. ΚΥΜΗΣ-ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
      • Δ. ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ-ΛΙΜΝΗΣ
      • Δ. ΣΚΥΡΟΥ
    • ΕΥΡΥΤΑΝΙΑ
      • Δ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ
      • Δ. ΑΓΡΑΦΩΝ
    • ΦΘΙΩΤΙΔΑ
      • Δ. ΛΑΜΙΑΣ
      • Δ. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΕΛΑΤΕΙΑΣ
      • Δ. ΔΟΜΟΚΟΥ
      • Δ. ΛΟΚΡΩΝ
      • Δ. ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ
      • Δ. ΜΩΛΟΥ-ΑΓ.ΚΩΝ/ΝΟΥ
      • Δ. ΣΤΥΛΙΔΑΣ
    • ΦΩΚΙΔΑ
      • Δ. ΔΕΛΦΩΝ
      • Δ. ΔΩΡΙΔΑΣ
  • ΘΕΜΑΤΟΛΟΓΙΟ
    • ΓΕΝΙΚΑ
    • ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ
    • ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΙ
    • ΓΥΝΑΙΚΕΣ
    • ΝΕΟΛΑΙΑ
    • ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ
    • ΠΟΛΙΤΙΚΗ
    • ΥΓΕΙΑ
    • ΑΓΡΟΤΙΚΑ
    • ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ
    • ΕΠΙΣΤΗΜΗ
    • ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ
    • ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ
    • ΕΥΡΩΠΑΪΚΗ ΕΝΩΣΗ
    • ΚΟΣΜΟΣ
    • ΑΝΑΔΡΟΜΕΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΦΑΤΗ ΙΣΤΟΡΙΑ
  • ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ-ΕΠΕΡΩΤΗΣΕΙΣ
    • ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
    • ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΒΟΥΛΗ
    • ΕΥΡΩΒΟΥΛΗ
  • ΑΡΘΡΑ
  • ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΚΛΟΓΩΝ

24ΩΡΗ ΑΠΕΡΓΙΑ 14 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2025 – ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΣΤΙΣ 10:30

ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ, ΒΟΙΩΤΙΑ, ΝΕΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ, ΔΕΛΤΙΑ ΤΥΠΟΥ    απεργία

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ – ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΘΕΣΗ ΜΕ ΧΗΜΙΚΑ ΣΤΟΥΣ ΑΓΡΟΤΕΣ ΣΤΗ ΛΙΒΑΔΕΙΑ

ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ, ΒΟΙΩΤΙΑ, Δ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ, ΝΕΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ, ΑΓΡΟΤΙΚΑ, ΔΕΛΤΙΑ ΤΥΠΟΥ    αγώνα, εργαζόμενους, ΔΕΛΤΙΟ, ΤΥΠΟΥ, αλληλεγγύη, πολιτική

Σύλλογος Εργαζομένων ΓΝ Λιβαδειάς – Δελτίο Τύπου για την απεργία της 1ης Οκτώβρη

ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ, ΒΟΙΩΤΙΑ, Δ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ, ΝΕΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ, ΔΕΛΤΙΑ ΤΥΠΟΥ    απεργία

ΚΑΛΕΣΜΑ ΣΥΝ/ΧΩΝ ΣΤΗΝ ΑΠΕΡΓΙΑ 1-10-25

ΓΕΝΙΚΑ    νομοσχέδιο, ΑΠΕΡΓΙΑ, εποχή

24ΩΡΗ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΗ ΑΠΕΡΓΙΑ 1η ΟΚΤΩΒΡΗ 2025

ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ, ΒΟΙΩΤΙΑ, Δ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ, ΝΕΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ    χρόνος, κοινωνική, εργαζόμενους, υγεία, πολιτική, πλατεία, γυναίκες, νομοσχέδιο, ΑΠΕΡΓΙΑ, μέτρα

Κάλεσμα συμμετοχής στην απεργία της 1ης Οκτώβρη

ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ, ΒΟΙΩΤΙΑ, Δ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ, ΝΕΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ    απεργία

ΣΥΛΛΑΛΗΤΗΡΙΟ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ – ΤΡΙΤΗ 23/09 ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ ΣΤΗ ΛΙΒΑΔΕΙΑ

ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ, ΒΟΙΩΤΙΑ, Δ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ, ΝΕΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ, ΔΕΛΤΙΑ ΤΥΠΟΥ    κατοχή, ΗΠΑ, συμμαχία, ΔΕΛΤΙΟ, 2015, πλατεία

ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΗΚΕ ΜΕ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΤΟ 51ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΣΤΗ ΛΙΒΑΔΕΙΑ!

ΔΕΛΤΙΑ ΤΥΠΟΥ    μέτρα, αγώνα, βάρβαρα, υγεία, αντιλαϊκά, πολιτική, εργαζόμενους, παιδεία, συναυλία, νοσοκομείο, έκθεση, νεολαία, ΗΠΑ

51ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΝΕ ΟΔΗΓΗΤΗ ΣΤΗ ΛΙΒΑΔΕΙΑ – ΣΑΒΒΑΤΟ 13 ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ, ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ

ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ, ΒΟΙΩΤΙΑ, Δ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ, ΝΕΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ, ΔΕΛΤΙΑ ΤΥΠΟΥ    συναυλία

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΒΟΙΩΤΙΑ, Δ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ, ΝΕΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ    πολιτική, κατοχή

Σωματείο Ιδ. Υπ. Λιβαδειάς: Κάλεσμα συμμετοχής στην εξόρμηση της 24ης Αυγούστου για το Παλαιστινιακό

ΒΟΙΩΤΙΑ, Δ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ, ΝΕΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ   

Οι Οργανώσεις Λιβαδειάς του ΚΚΕ και της ΚΝΕ πραγματοποιούν προβολή ταινίας, την Παρασκευή 1 Αυγούστου 2025 και ώρα 21:00, στην Κρύα πίσω από την Νεροτριβή.

ΓΕΝΙΚΑ, ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ, ΔΕΛΤΙΑ ΤΥΠΟΥ    πολιτική

Κοινό Δελτίο Τύπου Εργατικού Κέντρου Λιβαδειάς – ΕΝΙΒ – Συλλόγου Εργαζομένων ΓΝ Λιβαδειάς

ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ, ΒΟΙΩΤΙΑ, ΥΓΕΙΑ, ΔΕΛΤΙΑ ΤΥΠΟΥ   

19ο ΑΝΤΙΝΑΡΚΩΤΙΚΟ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΝΕΩΝ ΣΤΗ ΛΙΒΑΔΕΙΑ

ΒΟΙΩΤΙΑ, Δ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ, ΝΕΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ, ΔΕΛΤΙΑ ΤΥΠΟΥ    ναρκωτικά, ΔΣ

ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΤΗΣ ΚΝΕ ΣΤΗ ΛΙΒΑΔΕΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20 ΙΟΥΝΗ

ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ, ΒΟΙΩΤΙΑ, Δ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ, ΝΕΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ, ΔΕΛΤΙΑ ΤΥΠΟΥ    έκθεση

Σελιδοποίηση άρθρων

« Previous 1 2 3 4 5 6 … 266 Next »

Κάλεσμα της ΚΕ του ΚΚΕ για τις Ευρωεκλογές

powered by Advanced iFrame

ΟΧΙ ΣΤΟ ΞΕΠΟΥΛΗΜΑ ΤΗΣ ΛΑΡΚΟ

46ο Φεστιβάλ ΚΝΕ-“ΟΔΗΓΗΤΗ”

https://ls-stereas.gr/wp-content/uploads/2020/08/46o-Festival-Anim.mp4

Σαν σήμερα ….